Cărucioare de băcănie pentru seniori
Descriere
Parametrii tehnici
Cărucioarele de băcănie pentru seniori sunt fabricate din material aerodin aluminiu, deci sunt foarte durabile și ușoare. Partea extinsă a cadrului principal este folosită ca mâner, facilitând împingerea și tragerea.
Cu un volum de 35 L, oferă spațiu adecvat pentru transportul diferitelor lucruri. Designul roții îl face mai convenabil și economisește forță de muncă atunci când deplasați și transportați.
Durează doar o secundă pentru a plia și deschide, ușor de operat. Acest cărucior poate fi folosit pentru cumpărături, spălat rufe, camping sălbatic etc.
Detalii produs
| Nume | cărucioare de băcănie pentru seniori |
| Număr de model | XJG8129 |
| Capacitate | 35L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Dimensiunea coșului | 30*40*31 cm |
| Mărimea deschisă | 34*59*44cm |
| Dimensiunea de ambalare | 92*39*60cm, 7buc într-o cutie |
| Container | 900 buc într-un 20GP, 2400 buc într-un 40HQ |
| Material | Aliaj de aluminiu |
| roată | 90 mm, PP/PVC |




Caracteristici ale cărucioarelor de băcănie pentru seniori
1. Material din aliaj de aluminiu, face căruciorul ultra-ușor, ușor de transportat.
Capacitate de 2,35 L, poate pune o mulțime de articole, satisface nevoile zilnice de cumpărături.
3. Roțile pentru urcarea scărilor, faceți-o fără efort când urcați la etaj, în special pentru seniori, copii, gospodină etc.
4. O secundă pentru a deschide și a plia căruciorul, ușor de depozitat la mașină sau în orice colț de acasă.
Despre fabrica noastră
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Este o companie modernă de grup format din Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. și Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., care are cercetare și dezvoltare independentă, producție independentă și echipă independentă de vânzări.
Produsul nostru
Cărucior de cumpărături pentru supermarket, coș de cumpărături, cărucior pliabil, echipamente logistice, roți și roți
Aplicarea produsului
Piese auto, motociclete&lificator; Accesorii , Genti, Carcase& Cutii , Mobilier , Echipamente industriale& Componente , Fabricare&lificator; Mașini de prelucrare, scule& Feronerie, echipamente comerciale.
Certificatul nostru
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, brevet.
Piața de producție
America de Nord, America de Sud, Europa, Asia de Sud-Est/Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Est (Japonia/Coreea de Sud), Australia, Intern

Tag-uri populare: cărucioare de băcănie pentru seniori, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucioare de cumpărături robuste pentru senioriUrmătoarea
Cărucior de cumpărături pliabilTrimite anchetă












