Descriere
Parametrii tehnici
Descriere
| Nume | Cărucior de cățărare pliant |
| Număr de model | XJG8074 |
| Volum | 35L |
| Capacitate de incarcare | 25 kg |
| Dimensiunea coșului | 38 * 29 * 30cm |
| Dimensiune deschisă | 92 * 40 * 48cm |
| Dimensiunea de ambalare | 89 * 43 * 80 cm, 12 bucăți într-o cutie |
| Materialul coșului | aliaj de aluminiu |
| Roată | 90mm, PP / PVC |
| MOQ | 500buc |

Caracteristică
1. Multi-scop: Perfect pentru curse zilnice de cumpărături, cumpărături, ridicarea rufelor, camping sălbatic sau transport zilnic.
2. Material din aliaj de aluminiu, faceți căruciorul ultra-ușor, ușor de transportat.
3. Capacitate de 35L, poate pune în multe articole, să vă satisfacă nevoile zilnice de cumpărături.
4. Roțile de urcare a scărilor, nu fac efort când urcați la etaj, în special pentru persoanele în vârstă, copii, gospodină etc.
5. O secundă pentru a deschide și plia coșul, ușor de depozitat în mașină sau în orice colț de acasă. Cadrul pliabil permite coșului să ocupe mai puțin spațiu în timp ce este depozitat.
Avantajele fabricii noastre
1. Producător profesional de cărucioare de cumpărături din 1997.
2. Sunt disponibile probe gratuite.
3. Timp scurt de plumb
4. Echipa R &; echipa D se ocupă de proiectarea și brevetarea de noi produse
5. Certificat ISO9001&lificator; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Sistem strict de control al calității cu propria mașină de testare avansată.
7. Echipa de servicii profesionale post-vânzare.
8. În utilizarea normală a roții, perioada de garanție a bunurilor contractuale este de un an de la data livrării.
9. Amplificator OEM &; ODM acceptabil.
10. Livrarea produselor este acceptabilă.
11. Pachetul poate fi personalizat.
12. Răspuns rapid și eficient cu 24 de ore.
13. Condiții de plată: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, cash.
14. Rola Teng poate furniza o gamă largă de amplificatoare cu rotile și roți &; hardware aferent.
15. Cerințele oricărui client&pot fi disponibile.

Tag-uri populare: coș de cumpărături portabil din aluminiu pliabil, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin
O pereche de
Coș de cumpărături pliabil din aluminiu cu 4 roțiUrmătoarea
nuTrimite anchetă











