Cărucior de cumpărături din oțel pliabil
Descriere
Parametrii tehnici
Cărucior de cumpărături din oțel pliabil
V-ați săturat să trageți mai multe bagaje în timp ce călătoriți sau cumpărați? Acest cărucior pliabil din oțel este soluția perfectă! Folosiți acest coș de cumpărături cu roți din PVC pentru a vă salva brațele și a vă bucura de o plimbare de la magazinul alimentar.
Roți convenabile! Cu acest cărucior pliabil, mergi la supermarket este mai convenabil. Folosiți acest cărucior pliabil AT Home pentru a vă salva brațele și a vă bucura de distracția de a vă plimba prin magazinul alimentar.
Detalii produs
| Nume | cărucior de cumpărături din oțel pliabil |
| Model | XJG8067 |
| Capacitate | 42L |
| Capacitate de incarcare | 70 kg |
| Greutatea căruței | 3KG |
| Dimensiunea coșului | 30 * 30 * 45cm |
| Dimensiune deschisă | 89 * 45 * 39cm |
| Dimensiunea de ambalare | 100 * 38 * 36 cm, 9buc / cutie; 1842buc / 20GP, 4473buc / 40HQ |
| MOQ | 2090buc |
| Material | Tub de fier cu acoperire cu vopsea |
| Roată | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Caracteristici ale căruciorului de cumpărături din oțel pliabil
1. Dimensiunea coșului măsoară 30 * 30 * 45cm, oferă o capacitate mare de 42L, poate transporta o mulțime de lucruri.
2. Construcția durabilă și fără rugină a troleibuzelor pliabile din oțel, care, chiar și după mulți ani de utilizare, coșul de cumpărături va fi liber de rugină și sigur.
3. Rezistența la dimensiunea coșului de cumpărături este mare, când este pliată, are doar 7 cm. Ușor pentru depozitare în mașină sau sub scaun, ideal pentru a fi utilizat în autobuz sau metrou.
4. Cu patru roți cu ax, căruța este ușor de rulat și perfectă pentru a se roti pe trotuare, străzi, colțuri etc.
5. Instrumente practice și o gamă largă de aplicații: design linie curată, aspect elegant. Acest coș de cumpărături ușor este un instrument practic în viața de zi cu zi din oraș și oraș, făcându-ți viața mai convenabilă.
6. Ușor de asamblat, nu este necesar un instrument, ușor de utilizat pentru toată lumea.
7. Se poate potrivi cu pungi din PVC rezistente la apă în interior, cu diferite culori disponibile.
Avantajele căruciorului de cumpărături din oțel pliabil
1. Țeava de fier este robustă și durabilă.
2. Pliabil, economisind spațiu și convenabil pentru depozitare.
3. Roți față universale de înaltă rezistență pentru direcție și manipulare ușoară.
4. Roata din spate este echipată cu arcuri, care este mai durabilă.
5. Cotiera este retractată în trei niveluri, potrivită pentru consumatori diferiți.
Despre fabrica noastră:
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. este o companie de grup modern formată din Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. și Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., care are cercetare și dezvoltare independentă, producție independentă și echipă independentă de vânzări.


FAQ
1. Care sunt tipurile de afaceri care vă ocupă? Care vor fi condițiile dvs. de plată?
Condiții comerciale: FOB, EXW, CNF / CFR.
Condiții de plată: T / T, L / C, PayPal.
2. Pot obține mostre gratuite?
Da, eșantioanele vor fi gratuite, dar trebuie să plătiți costul expedierii și vămuirea.
3. Ce va respecta timpul de conducere?
15-30 zile pentru modelele existente; 30-45 de zile pentru modele noi.
4. Am dezvăluit noi modele, puteți deschide formele?
Da, avem echipa de proiectare profesională. Amintiți-vă doar că va fi solicitată o cantitate.
5. Nu importăm din China, ne puteți ajuta să aranjăm?
Sigur. Avem o echipă de profesie la fel de bine. Vom putea ajuta clientul să aranjeze livrarea.
6. Ce zici de calitatea produselor tale?
Despre calitate, avem echipa QC&din fabrică; echipa de asigurare a calității și certificarea terță parte este disponibilă.Tag-uri populare: cărucior pliabil din oțel, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin
O pereche de
Cărucior de cumpărături metalic mareUrmătoarea
Heavy Duty pliante metal cos de cumparaturiTrimite anchetă











