Descriere
Parametrii tehnici
Cărucior de cumpărături pliabil
Te-ai săturat să te plimbi cu multe genți în mâini și brațe atunci când faci cumpărături sau călătorești? Căruciorul pliabil de cumpărături produs de Jiaxing Xingjie Machinery poate face o mare diferență în viața ta!
Cu designul celor patru roți, nu mai trebuie să transportați pungile în mână, trebuie doar să puneți toate lucrurile în coșul de cumpărături pliabil și să-l trageți, eliberați astfel mâinile și brațele,
De atunci, nu este nevoie să vă faceți griji cu privire la jena de a cumpăra prea mult atunci când faceți cumpărături, în special pentru fete și vârstnici la domiciliu. Este o alegere perfectă pentru viața noastră de cumpărături de zi cu zi!
Detalii produs
| Nume | Coș de cumpărături pliabil |
| Număr model | XJG8068 |
| material | Tub de fier cu acoperire cu vopsea |
| Dimensiunea coșului | 26*24*35cm |
| Dimensiune deschidere | 83*38*30cm |
| Dimensiunea pakcing-ilor | 38* 39 * 94cm / 8buc |
| Capacitate | 21L |
| Roată | 63mm/93mm, PP |

Avantajele fabricii noastre
1.Producător profesionist de cărucioare de cumpărături din 1997.
2.Free eșantion sunt disponibile.
3.Timp scurt de plumb
Echipa 4.R&D se ocupă de proiectarea și brevetarea noilor produse
5.Certificat iso9001& 14001,BV,SGS,ROHS.
6.Sistem strict de control al calității cu propria noastră mașină de testare avansată.
7.Echipa profesională de servicii post-vânzare.
8.In utilizarea normală a roții,Perioada de garanție a bunurilor contractuale este de un an de la data livrării.
9.OEM & ODM acceptabil.
10.Loge pe produse este acceptabil.
11.Package poate fi personalizat.
12.Răspuns rapid și eficient cu 24 de ore.
13.Condiții de plată: LC, TT, Trade Assurance, PayPal, West Union, moneygram, numerar.
14.Teng caster poate furniza o gamă largă de rotile și roțile și hardware-ul aferent.
15.Orice cerință a clienților poate fi disponibilă.


Tag-uri populare: cărucior de cumpărături pliabil, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftine
O pereche de
Cărucior cu roți pentru bătrâniUrmătoarea
Coș de cumpărături pliantTrimite anchetă












