Descriere
Parametrii tehnici
Cărucior pliabil mare cu roți
Te-ai săturat să te plimbi cu multe genți în mâini și brațe atunci când faci cumpărături sau călătorești? Te-ai săturat să urci scările în timp ce cari sacii în mâini când te-ai întors de la cumpărăturile din supermarket? Căruciorul pliabil mare cu roți produs de Jiaxing Xingjie Machinery poate face o mare diferit în viața ta!
Cărucioarele pliabile sunt în prezent prima alegere pentru produsele interne de protecție a mediului. Aspectul său înlocuiește treptat pungile de plastic de unică folosință și are avantajele timpului liber, practicității și protecției mediului.
Utilizarea cărucioarelor pliabile face viața bătrânului mai convenabilă. Este perfect pentru viața urbană și urbană, cumpărăturile zilnice, ridicarea rufelor, chiar și pentru a putea fi folosit în aer liber, cum ar fi pentru camping. Poate fi pliat, ușor de depozitat în mașină sau acasă. Se poate urca pe scări, astfel încât este fără efort.
Detalii produs
| Nume | cărucior pliabil mare cu roți |
| Model | XJG8078 |
| Capacitate | 109L |
| Capacitatea de încărcare | 30KG |
| Greutatea căruciorului | 4,6 KG |
| Dimensiunea coșului | 59 * 40.5 * 45cm |
| Dimensiune deschisă | 103 * 54 * 58.5cm |
| Dimensiunea ambalajului | 110 * 10 * 52cm, 2buc / cutie; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870buc |
| Material | Tub de fier cu acoperire de vopsea |
| Roată | 240mm/130mm; PP / EVA |

Caracteristicile căruciorului pliabil mare cu roți
1. Ușor și flexibil, poate fi pliat și transportat.
2. De asemenea, poate fi plasat în portbagajul unei mașini mici pentru backup.
3. Forme cool, super ușor de utilizat pentru toată lumea.
4. Pliabil pentru pliabil ușor în cazul în care te duci.
5. Roți durabile de calitate mute.
6. Inoxidabil, ușor de curățat.
7. Capacitate mare, funcții multiple.
Fabrica noastră
1. Experienta de peste 20 de ani in industria hardware si cosuri de cumparaturi, capacitate excelenta de productie. Noua fabrică a fost fondată în Anhui în 2019.
2. Echipamente de produs: mașină de injecție de precizie, mașină de ștanțare, mașină de nit, mașină de testare a încărcării, mașină de testare a zincării prin pulverizare cu sare, mașină de testare a durității.
3. Echipa de cercetare și dezvoltare cu experiență, profesionistă în randare 3D, randare 2D, prototip și scule.
4. Service tenet: "Cu cel mai rezonabil pret si servicii perfecte, pentru a oferi cele mai bune produse". Filosofie de afaceri: "Profesional, Integritate, De încredere"

Certificatul nostru
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, brevet.

Tag-uri populare: cărucior pliabil mare cu roți, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Carucior pliabil din metalUrmătoarea
Coș de cumpărături pliabil de epocăTrimite anchetă











