Descriere
Parametrii tehnici
Coș de cumpărături pliabil din oțel
Fie că mergeți la magazin alimentar, mergeți la spălătorie sau pur și simplu vă transportați articolele din punctul A în punctul B, plierea coșului de cumpărături din oțel este una dintre cele mai mari bucurii ale oricărui oraș.Căruciorul pliabil oferă spațiu de depozitare rapid și convenabil pentru aproape orice proiect. Acest coș de cumpărături este foarte potrivit pentru a încărca alimente, unelte, rufe, echipamente etc., pentru a vă ajuta într-o varietate de moduri. După ce termini cumpărăturile, căruciorul pliabil se prăbușește și este ușor de depozitat în casă sau în portbagajul mașinii.
Detalii produs
| Nume | pliabil coș de cumpărături din oțel |
| Model | XJG8067 |
| Capacitate | 42L |
| Capacitate de incarcare | 70 kg |
| Greutatea căruciorului | 3 kg |
| Dimensiunea coșului | 30 * 30 * 45cm |
| Mărimea deschisă | 89 * 45 * 39cm |
| Dimensiunea de ambalare | 100*38*36 cm, 9buc/cutie; 1842 buc/20GP, 4473 buc/40HQ |
| MOQ | 2090 buc |
| Material | Tub de fier cu vopsea |
| roată | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Caracteristici ale plierii din oțel a coșului de cumpărături
2. Designul pliabil face căruciorul ușor de depozitat în mașină sau sub scaun, ideal pentru a fi folosit în autobuz sau metrou.
3. Cu patru roti cu ax, caruciorul este usor de rulat, si perfect pentru a rula pe trotuare, strazi, colturi etc.
4. Instrumente practice și o gamă largă de aplicații: design curat, aspect elegant. Acest coș de cumpărături din oțel este un instrument practic în viața de zi cu zi urbană și de oraș, făcându-ți viața mai convenabilă.
5. Ușor de asamblat, fără instrumente necesare, ușor de operat pentru toată lumea.
6. Se poate potrivi cu pungi din PVC rezistente la apă în interior, cu diferite culori disponibile.
Avantajele plierii coșului de cumpărături din oțel
1. Țeava de fier este robustă și durabilă.
2. Pliabil, economisind spațiu și convenabil pentru depozitare.
3. Roți față universale de înaltă rezistență pentru direcție și manipulare ușoară.
4. Roata din spate este echipata cu arcuri, care este mai rezistenta.
5. Cotiera este retrasă pe trei niveluri, potrivită pentru diferiți consumatori.
Tag-uri populare: coș de cumpărături pliabil din oțel, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior pliabil pentru supermarketUrmătoarea
Coș de cumpărături pentru alimente greleTrimite anchetă










