Descriere
Parametrii tehnici
În ultimii ani, tragerea diferitelor cărucioare pliabile pliabile în supermarket a devenit o nouă modă, iar cărucioarele pliabile ușoare au devenit din ce în ce mai populare. Pentru că coșul de cumpărături la modă, frumos și practic nu numai că îți eliberează mâinile și umerii, dar îți permite și să stai în fruntea modei.
Detalii produs
| Nume | cărucior pliabil pliabil |
| Număr de model | XJG8069 |
| Capacitate | 63L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 2,9 kg |
| Dimensiunea coșului | 52*32*38 cm |
| Mărimea deschisă | 33*38*58cm (lungimea mânerului: 42 cm) |
| Dimensiunea de ambalare | 44,5*18*67 cm, 2 BUC./cutie. 1043 de bucăți în 20GP, 2534 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | Aluminiu |
| roată | 90 mm, PP/PVC |
| Culoare | plin colorat, poate fi personalizat conform cererii dvs |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |
| Aplicație | Cumpărături, picnic în aer liber, birou, școală etc |

Caracteristicile căruciorului pliabil pliabil
1. Cutie de încărcare de mare capacitate.
2. Material PP: ușor, doar 2.9KG cu volum de 63L. Tijă din aluminiu: ușoară și stabilă, nu va rugini.
3. Se desfășoară în câteva secunde, ușor de utilizat pentru toată lumea.
4. Când este pliat, înălțimea este de numai 15 cm, poate economisi spațiu și spațiu de depozitare în mașina sau dulapul de acasă.
5. Roți netede și mute, ușor de rulat
6. Diverse culori disponibile, logo-ul poate fi personalizat.
Avantajele noastre
1. Oferim servicii, design, producție și ambalare într-un singur pas
2. Calitate superioară, preț competitiv și servicii bune
3. Experiență bogată în proiectarea și fabricarea rafturilor de afișare
4. Material ecologic, structură durabilă

Tag-uri populare: cărucior pliabil pliabil, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior pliabil pliabilUrmătoarea
Cărucior pliabil pliabilTrimite anchetă











