Cărucior de cumpărături pliabil pe roți
Descriere
Parametrii tehnici
Economisiți efortul și folosiți căruciorul de cumpărături pliabil pe roți pentru a rula articole grele. Căruciorul pliabil oferă spațiu de depozitare rapid și convenabil pentru aproape orice proiect, este foarte potrivit pentru încărcarea alimentelor, unelte, rufe, echipamente etc., pentru a vă ajuta într-o varietate de moduri.
Detalii produs
| Nume | cărucior de băcănie pliabil rulant |
| Număr de model | XJG8069 |
| Capacitate | 63L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 2,9 kg |
| Dimensiunea coșului | 52*32*38 cm |
| Mărimea deschisă | 33*38*58cm (lungimea mânerului: 42 cm) |
| Dimensiunea de ambalare | 44,5*18*67 cm, 2 BUC./cutie. 1043 de bucăți în 20GP, 2534 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | Aluminiu |
| roată | 90 mm, PP/PVC |
| Culoare | plin colorat, poate fi personalizat conform cererii dvs |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |
| Aplicație | Cumpărături, picnic în aer liber, birou, școală etc |

Caracteristici cărucior de cumpărături pliabil pe roți
1. Căruciorul de cumpărături pliabil pe roți este suficient de mic pentru a încăpea cu ușurință în spatele unei mașini sau în transportul public. Se atârnă pe majoritatea cărucioarelor de vânzare cu amănuntul și se rostogolește cu ușurință pe majoritatea suprafețelor, cu un mâner foarte strâns pentru pași fără efort.
2. Căruciorul de cumpărături pe roți este rezistent și ușor, cântărind doar 2,9 kg, dar poate ține articole de până la aproximativ 50 kg, capacitatea este de 63L. Ideal pentru utilizare ca coș de cumpărături, cărucior de rufe, organizator de articole de artă sau organizator de articole de curățenie, făcându-l funcțional și eficient
3. Cărucioarele pliabile cu roți sunt ușor de asamblat. Este compact, se pliază pentru o depozitare ușoară și include o husă.
Avantajele noastre
1. Oferim servicii, design, producție și ambalare într-un singur pas
2. Calitate superioară, preț competitiv și servicii bune
3. Experiență bogată în proiectarea și fabricarea rafturilor de afișare
4. Material ecologic, structură durabilă

Tag-uri populare: cărucior de cumpărături pliabil pe roți, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior de băcănie care urcă pe scăriUrmătoarea
Cărucior pliabil rulant cu capacTrimite anchetă











