Descriere
Parametrii tehnici
Cărucior pliabil cu cutii multifuncționale
Fie că mergeți la magazin alimentar, mergeți la spălătorie sau pur și simplu vă transportați articolele din punctul A în punctul B, un cărucior pliabil cu cutii multifuncționale este una dintre cele mai mari bucurii ale orășenilor.
Denumite cu afecțiune de către mulți „cărucioarele bunicilor”, pur și simplu transportați o încărcătură de alimente la și de la magazin pentru a realiza necesitatea și utilitatea acestor cărucioare.
Pe măsură ce cărucioarele personale de cumpărături devin din ce în ce mai populare, noile inovații de-a lungul anilor le-au făcut mai ușor de utilizat, iar acum multe produse includ căptușeli detașabile pentru genți, inserții acoperite și roți pentru a vă ajuta să mergeți sus într-un mod mai elegant.
Detalii produs
| Nume | cărucior pliabil cu ladă multifuncțional |
| Număr de model | XJG8122-1 |
| Capacitate | 52L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 5,66 kg |
| Dimensiunea coșului | L41*L35*H36,5 cm |
| Mărimea deschisă | L47*L41*A41,5 cm |
| Dimensiunea de ambalare | L42*L42*H12 cm, 1 buc/cutie. 1200 de bucăți în 20GP, 2950 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | fier |
| roată | roți pentru urcarea scărilor, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |

Caracteristicile căruciorului pliabil cu lăzi multifuncționale
• Pliabil: Acest cărucior pliabil cu lăzi multifuncționale este echipat cu mâner telescopic retractabil îmbunătățit. Grosimea de numai 3 inci atunci când este pliată, este foarte ușor de depozitat.
• Cel mai bun prieten al profesorului: transportați cu ușurință obiecte mici care cântăresc până la 50 kg. Păstrați-vă fișierele, documentele, etichetele organizate pe măsură ce intrați și ieșiți din birou. Un cadou perfect pentru profesori.
• Durabil: Corpul este fabricat din plastic PP de înaltă calitate, care este ferm și durabil. Excelent pentru a transporta încărcături grele, cum ar fi alimente, lapte, făină etc.
• Capac anti-alunecare: Capacul poate fi folosit ca scaun sau taburet. Folosiți-l pentru a vă depozita uneltele, alimentele și consumabilele audio, cum ar fi echipamentele DJ.
• Roți pentru urcarea scărilor: dacă locuiți într-un apartament sau într-un apartament, nu vă faceți griji că mergeți la etaj cu lucruri grele când vă întoarceți de la supermarket. Acest cărucior pliabil poate urca cu ușurință scările cu designul 6-roată.
Aplicațiea căruciorului pliabil cu cutii multifuncționale
1. Cutie de cumpărături, utilizată convenabil în supermarket sau piața fermierilor, care transportă legume, umpluturi etc.
2. Scaun pentru scaun, se poate odihni atunci când te-ai săturat de cumpărături
3. În aer liber: pentru camping sălbatic, nu numai că transportați lucruri, poate acționa și ca masă, scaun, vă face viața în aer liber mai convenabilă și confortabilă.
4. Depozitare auto: puneți în mașină, puteți stoca diferite lucruri, faceți mașina curată și ordonată.
Tag-uri populare: Cărucior pliabil cu ladă multifuncțională, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior pliabil rulant pentru băcănieUrmătoarea
Carucior pliabil multifunctionalTrimite anchetă










