Coș de cumpărături portabil
Descriere
Parametrii tehnici
Coș de cumpărături portabil
Te-ai săturat să tragi cu o mulțime de genți în mâini și brațe când faci cumpărături sau călătorești? Te-ai săturat să urci scările în timp ce iei pungile în mână când te întorci de la cumpărături de la supermarket? Coșul de cumpărături portabil produs de Jiaxing Xingjie Machinery poate face o mare diferență în viața ta!
Acest coș de cumpărături portabil proiectat de Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd este fabricat din plastic PP, foarte durabil și ușor. Volumul este de 52 L, este perfect pentru uzul nostru zilnic. Este ușor de pliat și deschis, durează doar 5 secunde, economisește timp și spațiu. Cu două roți universale în față și roți pentru urcarea scărilor în spate, este ușor de mutat și transportat, economisind munca la urcarea scărilor. Acest cărucior are funcții multiple, poate fi folosit ca cărucior de cumpărături, cutie de depozitare, scaun pentru scaun, etc.
Detalii produs
| Nume | coș portabil de cumpărături |
| Număr de model | XJG8122-1 |
| Capacitate | 52L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 5,66 kg |
| Dimensiunea coșului | L41*L35*H36,5 cm |
| Mărimea deschisă | L47*L41*A41,5 cm |
| Dimensiunea de ambalare | L42*L42*H12 cm, 1 buc/cutie. 1200 de bucăți în 20GP, 2950 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | fier |
| roată | roți pentru urcarea scărilor, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |


Caracteristici ale coșului de cumpărături portabil
1. Pliabil, ușor de depozitat și economisește spațiu
2. Poate fi rulant, cu roți universale în față și roți pentru urcarea scărilor în spate, ușor de rulat, fără efort
3. Poate fi așezat, se poate odihni în timp ce face cumpărături obosit.
4. Urcat pe roți, nu obosit niciodată când urcați scările cu chestii grele
5. Multifuncțional, poate fi folosit pentru cumpărături la supermarket, călătorii, camping sălbatic, camion auto, pachet de transport etc.
Aplicațiea căruciorului portabil de cumpărături
1. Depozitare în mașină: Pune-l în mașină cu un spațiu mare de depozitare pentru a stoca diferite articole pentru a menține mașina curată și ordonată.
2. În aer liber: Alegerea perfectă pentru picnic în aer liber, nu numai că poate transporta mai multe lucruri, ci poate fi folosită și ca masă temporară și scaun pentru a mânca și a juca cărți, aducând confort și distracție vieții tale în aer liber.
3. Coș de cumpărături: Poate transporta legumele și fructele, eliberează mâinile și brațele atunci când faceți cumpărături, ușurând viața de cumpărături.
4. Utilizare la birou: poate stoca documente, cărți și alte articole, iar designul roții facilitează mutarea și îmbunătățirea eficienței muncii.
5. Călătorii de afaceri: Geanta pliabilă convenabilă și compactă, geanta IT special concepută pentru afaceri la modă, vă fac călătoria și expoziția ușoare și simple.


Roți universale cu diferite culori pentru alegere

Fabrica noastra
În mai 1997, a fost fondată Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
În mai 2002, a fost fondată Jiaxing xingteng Caster Co,ltd.
În februarie 2006, a solicitat marca comercială „TENG” în toată lumea
În iulie 2008, a trecut Certificatul Internațional de Sistem de Calitate ISO9001-2000
În mai 2011, a trecut auditul BV
În martie 2017, am primit certificatul ROHS 2.0
În septembrie 2019, a fost fondată Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
În august 2020, Xingteng a obținut un alt brevet de invenție care a fost autorizat de biroul de brevete din SUA.

Tag-uri populare: coș de cumpărături portabil, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
nuUrmătoarea
Cărucior pliabil din plasticTrimite anchetă









