Coș de cumpărături pliabil pentru urcarea scărilor
Descriere
Parametrii tehnici
Coș de cumpărături pliabil pentru urcarea scărilor
Fie că mergeți la magazin alimentar, mergeți la spălătorie sau pur și simplu vă transportați articolele din punctul A în punctul B, un coș de cumpărături pliabil este una dintre cele mai mari bucurii ale orășenilor. Denumite cu afecțiune de către mulți „cărucioarele bunicilor”, pur și simplu transportați o încărcătură de alimente la și de la magazin pentru a realiza necesitatea și utilitatea acestor cărucioare. (Dacă ai simțit vreodată că brațul tău se va rupe cu greutatea pe care o cumperi, știi despre ce vorbesc...)
Pe măsură ce cărucioarele personale de cumpărături devin din ce în ce mai populare, noile inovații de-a lungul anilor le-au făcut mai ușor de utilizat, iar acum multe produse includ căptușeli detașabile pentru genți, inserții acoperite și roți pentru a vă ajuta să mergeți sus într-un mod mai elegant.
Detalii produs
| Nume | cos de cumparaturi pliabil pentru urcat scarile |
| Număr de model | XJG8122-1 |
| Capacitate | 52L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 5,66 kg |
| Dimensiunea coșului | L41*L35*H36,5 cm |
| Mărimea deschisă | L47*L41*A41,5 cm |
| Dimensiunea de ambalare | L42*L42*H12 cm, 1 buc/cutie. 1200 de bucăți în 20GP, 2950 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | fier |
| roată | roți pentru urcarea scărilor, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |

Caracteristicile coșului de cumpărături pliabil pentru urcarea scărilor
1. Pliabil, ușor de depozitat și economisește spațiu
2. Poate fi rulat, cu roți universale în față și roți pentru urcarea scărilor în spate, ușor de rulat, fără efort
3. Poate fi așezat, se poate odihni în timp ce face cumpărături obosit.
4. Urcat pe roți, nu obosit niciodată când urcați scările cu chestii grele
5. Multifuncțional, poate fi folosit pentru cumpărături la supermarket, călătorii, camping sălbatic, camion, pachet de transport etc.
Aplicațiede coș de cumpărături pliabil pentru urcarea scărilor
1. Depozitare în mașină
2. Picnic în aer liber
3. Coș de cumpărături
4. Utilizarea biroului
5. Călătorii de afaceri
Tag-uri populare: coș de cumpărături pliabil pentru urcarea scărilor, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior cu cărucior pliabil portabilUrmătoarea
Scara alpinism Shopping căruciorTrimite anchetă











