Descriere
Parametrii tehnici
În ultimii ani, tragerea de tot felul de cărucioare de cumpărături pliabile pentru a face cumpărături în supermarket a devenit o nouă modă, iar cărucioarele mici de cumpărături devin din ce în ce mai populare. Pentru că coșul de cumpărături elegant, frumos și practic nu numai că îți eliberează mâinile și umerii, dar te face și să stai în fruntea modei.
Cărucioarele de cumpărături pliabile sunt în prezent prima alegere pentru produsele casnice de protecție a mediului. Aspectul său înlocuiește treptat pungile de plastic de unică folosință și are avantajele timpului liber, caracterului practic și protecției mediului. Aliajul de aluminiu este un material ultra-ușor, ușor de transportat. Coșul de cumpărături din plastic este frumos ca aspect. Căruciorul pliabil din fier este convenabil și durabil.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. este specializată în producerea de tot felul de cărucioare de cumpărături pliabile, bine ați venit să cumpărați!
Detalii produs
| Nume | cărucioare de cumpărături pliabile pentru seniori |
| Număr de model | XJG8130 |
| Capacitate | 35L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Dimensiunea coșului | 30*40*31 cm |
| Mărimea deschisă | 34*59*44cm |
| Dimensiunea de ambalare | 92*39*60cm, 7buc într-o cutie |
| Container | 900 buc într-un 20GP, 2400 buc într-un 40HQ |
| Material | Aliaj de aluminiu |
| roată | 90 mm, PP/PVC |







Culori disponibile

Caracteristici de cărucioare de cumpărături pliabile pentru seniori
1. Cărucioarele de cumpărături pliabile pentru seniori măsoară 30*44*93cm când sunt desfăcute, oferind spațiu adecvat pentru transportul diferitelor lucruri atunci când faceți cumpărături în magazin, supermarket sau piața fermierilor.
2. Cosul de cumparaturi pliabil masoara 30*8*93cm cand este pliat, usor de depozitat in orice colt.
3. Este fabricat din aliaj de aluminiu de înaltă calitate, durabil și ușor, poate transporta ușor bunuri de 35 kg.
4. Ușor de deschis și pliat, convenabil pentru utilizare chiar și pentru bătrâni.
5. Patru roți universale, ușor de mutat și rulat, fără efort.
6. Este foarte potrivit pentru operațiuni zilnice de alimentație, cumpărături, ridicare de rufe sau transport zilnic. De asemenea, este foarte potrivit pentru a lua metroul sau rapid la magazinul alimentar din colț, delicateserul local, brutăria sau magazinul universal.
Fabrica noastra
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Este o companie modernă de grup format din Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. și Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., care are cercetare și dezvoltare independentă, producție independentă și echipă independentă de vânzări. Exista o echipa de lucru profesionista, eficienta, entuziasta, dedicata si onesta. În prezent, scara comercială a companiei' crește pe zi ce trece, iar clienții săi sunt peste tot în lume. A câștigat încrederea clienților interni și străini cu bună reputație.
Principiul serviciului:"Cu cel mai rezonabil preț și servicii perfecte, pentru a oferi cele mai bune produse"
Filosofia afacerii:"Profesional, Integritate, Demn de încredere"
Invitați cu sinceritate partenerii din întreaga lume să coopereze din toată inima și să creeze un viitor mai bun!
Produsul nostru
Cărucior de cumpărături pentru supermarket, coș de cumpărături, cărucior pliabil, echipamente logistice, roți și roți
Aplicarea produsului
Piese auto, motociclete&lificator; Accesorii , Genti, Carcase& Cutii , Mobilier , Echipamente industriale& Componente , Fabricare&lificator; Mașini de prelucrare, scule& Feronerie, echipamente comerciale.

Tag-uri populare: cărucioare de cumpărături pliabile pentru seniori, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Coș de băcănie pliabilUrmătoarea
Mână de ajutor Cărucior pentru cățărareTrimite anchetă











