Descriere
Parametrii tehnici
Cărucior pentru urcarea scărilor pentru băcănie
Prin ridicarea gardului de siguranță și adâncirea designului căruciorului pentru urcarea scărilor de la băcănie, articolele pot fi stivuite în siguranță și nu este nevoie să vă faceți griji cu privire la pericolele ascunse cauzate de numeroasele articole.
Partea extinsă a cadrului principal este folosită ca mâner, facilitând împingerea și tragerea. Designul intim al mânerului coșului de depozitare vă permite să plasați locul preferat după cum doriți, ceea ce este ușor și convenabil.
Dispozitivul cu scripete este instalat în partea de jos, iar designul umanizat face mai comodă și mai rapidă mutarea și transportul lucrurilor, economisind timp și efort.
Prefă-te, orice vrei, cu fructe și legume, toate intră.
Detalii produs
| Nume | cărucior pentru urcarea scărilor de băcănie |
| Număr de model | CLC001 |
| Capacitate | 42L |
| Capacitate de incarcare | 25 kg |
| Greutate | 3,7 kg |
| Dimensiunea coșului | 46*31,5*29 cm |
| Mărimea deschisă | 85,5*44,5*38,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 95*48*10,5 cm, 1buc/cutie |
| Material | Fier |
| roată | 75mm/90mm, PP/PP, PVC |
| MOQ | 1000 buc |

Caracteristici ale căruciorului pentru urcarea scărilor
1. Capacitate mare de 42 L, poate transporta multe lucruri diferite.
2. Roțile pentru urcatorul de scări, ușurează transportul bunurilor atunci când urcăm, mai ales perfecte pentru bătrâni, copii, gospodină.
3. Multifuncțional, pentru uz zilnic esențial în exterior sau în interior, poate fi folosit pentru cumpărături, camping, spălătorie etc.
4. Acoperire cu putere cu vopsea de înaltă calitate, este dificil să ruginești.
5. Pliabil, foarte ușor de deschis și pliat, economisește spațiu.
Fabrica noastra
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Este o companie modernă de grup format din Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. și Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., care are cercetare și dezvoltare independentă, producție independentă și echipă independentă de vânzări.
Exista o echipa de lucru profesionista, eficienta, entuziasta, dedicata si onesta. În prezent, scara comercială a companiei crește pe zi ce trece, iar clienții săi sunt peste tot în lume. A câștigat încrederea clienților interni și străini cu bună reputație.
Principiul serviciului: „Cu cel mai rezonabil preț și servicii perfecte, pentru a oferi cele mai bune produse”
Filosofia afacerii: „Profesionist, Integritate, Demn de încredere”
Invitați cu sinceritate partenerii din întreaga lume să coopereze din toată inima și să creeze un viitor mai bun!

Tag-uri populare: cărucior pentru urcarea scărilor de băcănie, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior personal de băcănie cu roțiUrmătoarea
Cărucior rulant pentru urcarea scărilorTrimite anchetă











