Descriere
Parametrii tehnici
Detalii produs
| Nume | carucior alimentar metalic cu roti |
| Numărul modelului | XJG8076 |
| Capacitate | 73L |
| Capacitatea de încărcare | 50 KG |
| Greutate | 4,3 KG |
| Dimensiunea coșului | 47*35*38,5 cm |
| Dimensiune deschidere | 94*51*55 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 95*11*56 cm, 2buc/cutie; 956 buc în 20GP, 2323 buc în 40HQ |
| material | fier |
| Roată | 75/180mm, PP, PP/PU |

Avantaj
1. Căruciorul alimentar metalic cu roți oferă confort simplu atunci când vă mutați pungile de cumpărături de la supermarket la mașină și mașina la casă, eliberați-vă mâinile și brațele.
2. Cu o capacitate mare de 73L, puteți transporta lucrurile grele, ar fi orezul, făina, uleiul, laptele etc.
3. Roți PP/PU: Mute și stabile, se mișcă fără probleme pe sol.
4. Tub de fier cu vopsea de acoperire, nu vă faceți griji coș va primi ruginit.
5. Ușor de asamblat, nu este necesară nicio unealtă.
Certificate
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, brevet

Colțul camerei noastre de probă

Expoziție comercială

FAQ
În Q1. Ești o fabrică sau o societate comercială?
R: Suntem producători profesioniști și societate comercială din 1997.
În Q2. Pot primi mostre gratuite?
R: Da, probele sunt disponibile pentru cea mai mare parte, costul de transport se percepe.
În Q3. rămâne cu serviciul clienți?
R: Am experimentat expert în produse pentru a vă oferi cele mai bune servicii.
În Q4. pot avea încredere în calitatea ta?
R: Produsul nostru a trecut certificatul de calitate ISO9001, iar produsul este vândut în întreaga lume de zeci de ani.
Tag-uri populare: carucior alimentar metalic cu roti, China, furnizori, producatori, fabrica, en-gros, ieftine
O pereche de
Coș de cumpărături din metal vintageUrmătoarea
Coșuri de cumpărături pentru senioriTrimite anchetă











