Descriere
Parametrii tehnici
Carucior pliabil multifunctional
Fie că mergeți la magazin alimentar, mergeți la spălătorie sau pur și simplu vă transportați articolele din punctul A în punctul B, un cărucior pliabil multifuncțional este una dintre cele mai mari bucurii ale oricărui oraș.
Pe măsură ce cărucioarele personale de cumpărături devin din ce în ce mai populare, noile inovații de-a lungul anilor le-au făcut mai ușor de utilizat, iar acum multe produse includ căptușeli detașabile pentru genți, inserții acoperite și roți pentru a vă ajuta să mergeți sus într-un mod mai elegant.
Detalii produs
| Nume | cărucior pliabil multifuncțional |
| Număr de model | XJG8122-1 |
| Capacitate | 52L |
| Capacitate de incarcare | 50 kg |
| Greutate | 5,66 kg |
| Dimensiunea coșului | L41*L35*H36,5 cm |
| Mărimea deschisă | L47*L41*A41,5 cm |
| Dimensiunea de ambalare | L42*L42*H12 cm, 1 buc/cutie. 1200 de bucăți în 20GP, 2950 de bucăți în 40HQ |
| Materialul cosului | Plastic PP |
| Materialul tijei | fier |
| roată | roți pentru urcarea scărilor, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Siglă | Acceptați logo-ul personalizat |

Caracteristici ale căruciorului pliabil multifuncțional
1. Dimensiunea căruciorului pliabil este de 41 * 35 * 36,5 cm când este desfășurat, ceea ce oferă spațiu adecvat pentru transportul uneltelor și mărfurilor.
2. Înălțimea căruciorului pliabil este de numai 7 cm după ce a fost pliat, ceea ce este convenabil pentru depozitare sau folosire ca masă, scaun sau taburet.
3. Fabricat din polipropilenă de înaltă calitate, puternic și durabil, structură ușoară și flexibilă, poate transporta 35 kg de mărfuri. Design cu roți pentru urcarea scărilor și mâner de fier, ușor de tras și de transportat.
4. Multifuncțional, considerat ca un instrument portabil/purtător pentru cumpărături, picnicuri, călătorii, grătare etc.
Aplicațiea căruciorului pliabil multifuncțional
1. Cutie de cumpărături, utilizată convenabil în supermarket sau piața fermierilor, care transportă legume, umpluturi etc.
2. Scaun pentru scaun, se poate odihni atunci când te-ai săturat de cumpărături
3. În aer liber: pentru camping sălbatic, nu numai că transportați lucruri, poate acționa și ca masă, scaun, vă face viața în aer liber mai convenabilă și confortabilă.
4. Depozitare auto: puneți în mașină, puteți stoca diferite lucruri, faceți mașina curată și ordonată.
Fabrica noastra
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Este o companie modernă de grup format din Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. și Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., care are cercetare și dezvoltare independentă, producție independentă și echipă independentă de vânzări. Exista o echipa de lucru profesionista, eficienta, entuziasta, dedicata si onesta. În prezent, scara comercială a companiei crește pe zi ce trece, iar clienții săi sunt peste tot în lume. A câștigat încrederea clienților interni și străini cu bună reputație.
Principiul serviciului: „Cu cel mai rezonabil preț și servicii perfecte, pentru a oferi cele mai bune produse”
Filosofia afacerii: „Profesionist, Integritate, Demn de încredere”
Invitați cu sinceritate partenerii din întreaga lume să coopereze din toată inima și să creeze un viitor mai bun!

Tag-uri populare: cărucior pliabil multifuncțional, China, furnizori, producători, fabrică, en-gros, ieftin, preț, de vânzare
O pereche de
Cărucior pliabil 3 în 1Următoarea
Coș de cumpărături pentru alimente pliabilTrimite anchetă










